Toggle Bar

Jak wygląda zakończenie sprawy frankowej?

Coraz więcej Polaków decyduje się na walkę z bankami w sprawie kredytów frankowych. Proces sądowy to skomplikowana droga, jednak zakończenie sprawy może przynieść znaczne korzyści finansowe.

Kredyt we frankach: Czy ugoda z bankiem opłaca się?

W większości przypadków zawarcie ugody z bankiem się nie opłaca, bowiem więcej kredytobiorca zyska unieważniając umowę kredytu na drodze sądowej. 

Sąd Najwyższy: 25 kwietnia 2024 r. odbędzie się posiedzenie w sprawie kredytów we frankach, zagadnienie prawne III CZP 25/22

25 kwietnia 2024 roku to dla frankowiczów bardzo ważny dzień. Tego dnia ma się odbyć posiedzenie Izby Cywilnej Sądu Najwyższego, którego celem jest podjęcie uchwały frankowej (zagadnienie prawne III CZP 25/22).

Kredyt we frankach: Jak złożyć pozew?

W styczniu tego roku pojawił się wyrok TSUE, zgodnie z którym każda klauzula przeliczeniowa w ramach kredytów frankowych jest nieuczciwa. Czy frankowicze wiedzą, co to oznacza?

Postanowienie TSUE z 8 maja 2024 w sprawie kredytów we frankach 

Czy to definitywne rozstrzygnięcie wszelkich wątpliwości nurtujących polskich sędziów na korzyść Frankowiczów?

Sąd Najwyższy: Wejściówki na posiedzenie w sprawie kredytów we frankach

Sąd Najwyższy informuje, że sprawa w przedmiocie rozstrzygnięcia zagadnienia prawnego o sygn. akt III CZP 25/22 zostanie rozpoznana w składzie całej Izby Cywilnej na posiedzeniu jawnym, które zostało wyznaczone na 25 kwietnia 2024 r. o godz. 12:00 w sali A.

Developed in conjunction with Joomla extensions.